dnes je 28.2.2024

Input:

Povinnost podat DAPPO ve vazbě na zápis do obchodního rejstříku

25.4.2012, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 1 minuta

Jak je to s délkou zdaňovacího období u a. s. v případě, že byla zapsaná do obchodního rejstříku v poslední dny roku 2011?

Dotaz:

Akciová společnost byla zapsána do obchodního rejstříku 28. 12. 2011. Má povinnost za toto období podat daňové přiznání?

Odpověď:

Podle ustanovení § 3 odst. 4 písm. a) zákona o účetnictví platí, že při vzniku účetní jednotky v období 3 měsíců před koncem kalendářního roku může být

Nahrávám...
Nahrávám...