dnes je 19.7.2024

Input:

Dárkové poukazy pro zaměstnance

27.6.2024, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 1 minuta

8.735 Dárkové poukazy pro zaměstnance

Monika Doleželová

Příklad
Jednatel s. r. o. objednal u společnosti Pluxxe 20 ks (500 Kč/ks) dárkových poukazů v celkové hodnotě 10 000 Kč. Tyto poukazy chce dát zaměstnancům. Budou tyto podléhat odvodům, tedy zdanění u zaměstnance?

  • Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů (ZDP), ve znění pozdějších předpisů

    • - § 24 – Daňově uznatelné náklady (výdaje)
    • - § 25 – Daňově neuznatelné náklady (výdaje)

Odpověď

Ano, bude

Nahrávám...
Nahrávám...