dnes je 24.2.2024

Input:

Daňové doklady od roku 2013

31.1.2013, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: méně než minuta

Co vše je nutno uvést na daňovém dokladu, pokud se pohybujeme v režimu přenesené daňové povinnosti?

Dotaz:

Mám dotaz ohledně věty "daň odvede zákazník". Stačí toto uvést na daňový doklad při přenesené daňové povinnosti? Nebo tam má zůstat i věta, že plnění spadá do přenesené daňové povinnosti podle § 92e a přiznat a odvést daň je povinen odběratel?

Odpověď:

Zákon o DPH od ledna 2013 vyžaduje pouze sdělení, že daň odvede zákazník.

Nahrávám...
Nahrávám...